PEŞİNATSIZ, HİBELERLE TANAP PROJELERİ

fiber-tanap

TANAP KÜÇÜK ÖLÇEKLİ HİBE BAŞVURU REHBERİ II. ÇAĞRI

TANAP ORTA ÖLÇEKLİ HİBE BAŞVURU REHBERİ II. ÇAĞRI

PEŞİNATSIZ,

2 YIL ÖDEMESİZ 10 YILA KADAR VADELİ TAKSİTLERLE

%50-%95 HİBELERLE TANAP İLLERİNDE

HAYVAN ALIMI DAMIZLIK BESİ DÜVE ALIMI, MAKİNE EKİPMAN ALIMI

BESİHANE VE ÇİFTLİKLERİN İNŞAATLARIN YAPIMI VE

GÜNEŞ-RÜZGAR SANTRALLERİNİ ANAHTAR TESLİM

HİÇ PEŞİNATSIZ KURUYORUZ.

PROJE FİNANSMANI, PROJE KREDİSİ; Öz Kaynak, Öz Sermayeye gerek duyulmadan teminatsız, kefilsiz, ipoteksiz her türlü Proje Finansman Kredilerini tedarik ve temin ediyoruz.

PEŞİNATSIZ, ÖDEMESİZ, KEFİLSİZ, TEMİNATSIZ, İPOTEKSİZ; Güneş, Rüzgar Santrallerini, Biyogaz, Biyodizel, Biyokütle, Hes Santrallerini, Besihane, Çiftlik, İmalathane Ve Fabrikaları Kuruyoruz. Hibe Teşvik Projelerini Hazırlıyoruz, Yerel Ve Merkezi İdarelerden Ön İzin Ve Ruhsat İşlemlerini Takip Ediyoruz.

ÖZ KAYNAK, ÖZ SERMAYE İSTEMEDEN; Teminatsız, İpoteksiz, Rehinsiz, Kefilsiz asgari 1 Megavat azami 20 Megavata kadar Proje Finansmanı Kredisini tedarik ve temin ediyoruz.

TARIM VE HAYVANCILIK TESİSLERİN İNŞAATLARINI; %50-%95 Hibelerle TANAP illeri projesi kapsamında Peşinatsız, İpoteksiz, Rehinsiz, Kefilsiz anahtar teslimi asgari %50-%95’e varan hibelerle

BÜYÜKBAŞ, KÜÇÜKBAŞ DAMIZLIK VE ETÇİ HAYVANLARI; %50-%95 Hibelerle TANAP illeri projesi kapsamında Peşinatsız, Ödemesiz, Kefilsiz, Teminatsız temin ve tedarik ediyoruz.

HAYVAN BARINAĞI, BESİHANE, ÇİFTLİKLER ; Unlu Mamul İmalathaneleri, Zeytinyağı Fabrikalarını, Her Türlü Yaş Sebze-Meyve, Kuru Gıda İşleme, Ambalajlama, Paketleme Tesislerini, İmalathanelerini Fabrikaları kuruyoruz.

MÜHENDİSLİK, MİMARLIK, MÜŞAVİRLİK HİZMETLERİMİZ; Tesislerin Mimari, Statik, Elektrik, Mekanik, Zemin Etüd Raporu Projelerini Hazırlıyoruz.

HER TÜRLÜ ARAZİ TEDARİK VE TEMİN PROJELERİMİZ; yatırımcılara, girişimcilere hazineden arazi kiralanması, satın alınması hizmetlerini veriyoruz.

ENERJİ YATIRIMLARINA; Öz Kaynak, Öz Sermaye istemeden Peşinatsız, Ödemesiz, Rehinsiz, Kefilsiz, Teminatsız, İpoteksiz Güneş Santrali, Rüzgar Santrali, Jeotermal, Biyogaz Biyodizel, Biyokütle, Hes kurmak isteyen yatırımcılara her türlü PROJE FİNANSMAN KREDİSİ tedarik ve temin ediyoruz.

  • GÜNEŞ SANTRALİ VE DİĞER ENERJİ SANTRALLERİ FİNANSMAN SEÇENEKLERİMİZ:
  • Peşinatsız 2 yıl ödemesiz 10 yıla kadar vadeli, taksitlerle
  • Yap-İşlet-Devret Modeliyle
  • Asgari 1 milyon Euro azami 20 milyon Euroya kadar Proje Finansmanı Tedariki Modeliyle
  • %80-%20 Kar Ortaklığı Modeliyle
  • Yap-İşlet Modeliyle
  • %50-%50 Kar Ortaklığı Modeliyle

TANAP PROJELERİ %50-%95 HİBELİ; ARDAHAN, KARS, ERZURUM, ERZİNCAN, BAYBURT, GÜMÜŞHANE, GİRESUN SİVAS, YOZGAT, KIRŞEHİR, KIRIKKALE, ANKARA, ESKİŞEHİR, BİLECİK, KÜTAHYA, BURSA, BALIKESİR, ÇANAKKALE, TEKİRDAĞ VE EDİRNE illerinde büyükbaş-küçükbaş damızlık ve besilik hayvan alımlarına, besihane, çiftlik, hayvan barınakları inşaatlarının yapımına, makine-ekipman alımına yönelik hibeler karşılıksız geri ödemesiz verilmektedir. Bu projeleri hazırlıyoruz.

TKDK-IPARD PROJELERİ %50-%80 HİBELERLE; her türlü Besihane, Çiftlik, Hayvan Barınağı, Butik Otel, Mantar Üretim Çiftlikleri, Su Ürünleri Üretim Tesisleri, Yöresel ürünlerin imalatı, Unlu Mamul İmalathaneleri, Zeytinyağı Fabrikaları, Yaş sebze-meyve ve Kuru Gıda, Nohut, Fasulye, Mercimek vb. İşleme Ambalajlama, Paketleme, Depolama, Soğuk Hava Depolarının kurulmasına yönelik hibeler ile teşvik yatırım projelerini hazırlıyoruz.

KIRSAL KALKINMA PROJELERİ %50-%80 HİBELERLE; Damızlık Düve alımlarına her türlü Besihane, Çiftlik, Hayvan Barınağı İnşaatlarının yapımına, tesislerin kurulmasına yönelik hibe projelerini hazırlıyoruz.

AR-GE, İNOVASYON, KAPASİTE ARTIRMA, TEKNOLOJİ YENİLEME, YENİDEN İŞ KURMA PROJELERİNE VERİLEN %50-%80 HİBE PROJELERİNİ HAZIRLIYORUZ; bu tür yatırımların Mimari Statik, Elektrik, Mekanik, Zemin Etüdü, yerel ve merkezi idarelerden ön izinlerin alınması ruhsatların alınması ve anahtar teslimi Makine Ekipmanların Temin Ve Tedariki projelerini hazırlıyoruz.

HEDEF KİTLEMİZ Kooperatifler Ve Şirketler olup PROJE YAPTIRMAK İSTEMELERİ HALİNDE arazi tapusu, arazi koordinatlı çapını 0532-5817747 nolu whatsapp telefonuna veya metropolenerji@gmail.com E-mail adresine göndermeleri durumunda ivedilikle ön proje fizibilite çalışmalarına başlanacaktır. Saygılarımızla  15.04.2017

 

GSM 1: (0532) 5817747                             Meral ÇELİK                          

GSM 2: (0533) 410  5396                          Genel Müdür                           

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*