Eğitim

egitim

Sertifikalı ücretsiz eğitim, ücretsiz konaklama, ücretsiz yemek dahil %60 bayan %40 bay stajyerlerin katılacağı 16 hafta eğitim süreli iş garantili ara eleman, tekniker ve teknisyen yetiştirilmesi “Wind Turbine Climber” , “Wind Turbine Emergency Rescuer” “Sun&Photovoltaic”, “Sun Climber”, ve “Sun Photovoltaic” “Sun Panel Emergency Rescuer” Metropol Akademisinde Yerel, bölgesel ve Ülke ekonomisine katma değer sağlaması işsizliği ve yoksulluğun ortadan kaldırılması, köylerden kentlere göçün durdurulması, gençlerimizin Avrupa standartlarında gelir düzeyine kavuşmaları, yaşam standartlarının ve refah seviyelerinin yükseltilmesi, Bölgenizde yenilenebilir enerji kaynaklarından bedava sıfır maliyetle elektrik enerjisi üretilebilmesi için istihdamı, üretimi arttıracak, bölgeye katma değer sağlayacak Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında planlanmıştır.

Biz gerçek hayatta, en ekonomik yöntemlerle, bugün ve gelecekteki profesyonel acil müdahale ihtiyaçlarını karşılamak için pratik eğitim çözümleri konusunda uzmanlaştık. Geliştirdiğimiz programlar Yılların birikimi ve uzmanlığımızın bir sonucu olarak ortaya çıkmıştır.

Acil Müdahale Eğitimlerimiz, Rüzgâr Türbinleri ve Güneş Enerjisi Sistemleri ile ilgilidir. Firmamız bu konularda eğitim ve danışmanlık hizmetleri verir. Öğretim programlarımız belediyelerin, sanayicilerin ve enerji yatırımı yapan firmaların yangınla mücadele, teknik kurtarma, acil tıp ve tehlikeli maddeler alanlarında eleman ihtiyaçlarını karşılamaya yöneliktir.

Güneş Enerji Sistemleri ile Rüzgâr Tribünlerinin montaj, demontaj, bakım ve onarımları ile ilgili geliştirdiğimiz öğretim programları ise güneş ve rüzgar enerjisinden elektrik enerjisi üretmek için yatırım yapan firmalar, birlikler, kooperatifler, sanayiciler ile bireysel müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*