Yöntemlerimiz

BESİHANELERE, ÇİFTLİKLERE, AHIRLARA, MANDIRALARA, SERALARA, MANTAR ÜRETİM ÇİFTLİKLERİNE, BALIK ÜRETİM ÇİFTLİKLERİNE KURACAĞIMIZ ASGARİ 1 MEGAWATT AZAMİ 10 MEGAWATT LİSANSSIZ GÜNEŞ SANTRALLERİNİ VE TESİSLERİNİ ANAHTAR TESLİMİ HİÇBİR PARA ALMADAN BEDAVA ÜCRETSİZ KURUYORUZ.

A-MODELİMİZ: BİRİNCİ YIL, KURACAĞIMIZ GES ONAY BELGESİ ALMIŞ GÜNEŞ SANTRALLERİNİN SAHİBİNE VE YATIRIMCISINA -TÜM GELİRLERİ YATIRIMCIYA AİT OLMAK ÜZERE- SANTRALİ TESLİM EDİYORUZ. İKİNCİ YILDAN İTİBAREN SANTRALİ KURAN VE SERMAYESİNİ TEDARİK EDEN FİRMAYA 6 YILLIĞINA DEVREDİYORUZ 6 YILSONUNDA GÜNEŞ SANTRALİNİ ÇALIŞIR FAAL VAZİYETTE YATIRIMCIYA HİÇBİR BEDEL ÖDEMEDEN DEVREDİYORUZ.

B-MODELİMİZ: KURACAĞIMIZ GES ONAY BELGESİ ALMIŞ GÜNEŞ SANTRALLERİNİN SAHİBİNE VE YATIRIMCISINA 8 YIL SÜREYLE TÜM ELEKTRİK SATIŞ GELİRLERİNİN %30’U YATIRIMCIYA AİT OLMAK ÜZERE GÜNEŞ SANTRALLERİNİ KURUYORUZ 8 YIL SONRA GÜNEŞ SANTRALİNİ ÇALIŞIR VE FAAL VAZİYETTE ANAHTAR TESLİMİ ÇALIŞIR VE FAAL VAZİYETTE TESLİM EDİYORUZ.

C-MODELİMİZ: KURACAĞIMIZ GES ONAY BELGESİ ALMIŞ GÜNEŞ SANTRALLERİNİN SAHİBİNE VE YATIRIMCISINA 150,000 EURO PEŞİN NAKİT AVANS VERİYORUZ. AYRICA ELEKTRİK ÜRETİM VE SATIŞ GELİRLERİNDEN HER AY %5 PAY VE HİSSE VERİYORUZ 10 YIL SONRA BEDAVA ÜCRETSİZ SANTRALİ ÇALIŞIR FAAL VAZİYETTE YATIRIMCIYA ANAHTAR TESLİMİ TESLİM EDİYORUZ.

D-MODELİMİZ: KURACAĞIMIZ GES ONAY BELGESİ ALMIŞ GÜNEŞ SANTRALLERİNİN SAHİBİNE VE YATIRIMCISINA %50 , %50 KAR PAYI VE HÂSILAT PAYLAŞIMI MODELİYLE ANAHTAR TESLİMİ KURUYORUZ 12 YIL SONRA YATIRIMCIYA ÇALIŞIR FAAL VAZİYETTE DEVREDİYORUZ.

E-MODELİMİZ: KURACAĞIMIZ GES ONAY BELGESİ ALMIŞ GÜNEŞ SANTRALLERİNİN SAHİBİNE VE YATIRIMCISINA GÜNEŞ SANTRALİNİ KURABİLECEK FİNANSMANI İPOTEKSİZ, REHİNSİZ, KEFİLSİZ, TEMİNATSIZ, FAİZSİZ YATIRIMCIYA TESLİM EDİYORUZ. YATIRIMCI ONBEŞ YIL İÇERİSİNDE FİNANSMAN FİRMASIYLA YAPILACAK PROTOKOL VE ANLAŞMALAR DÂHİLİNDE BELİRLİ PERİYOTLAR HALİNDE ÖDEYEREK GÜNEŞ SANTRALİNİN SAHİBİ OLUYOR.

%50-%70 HİBELERLE

PROJELERİ, ARAZİLERİ, FİZİBİLİTE RAPORLARI HAZIR OLAN YATIRIMCILARA

SÜT ÜRETİCİLİĞİ VE ET BESİCİLİĞİ ENTEGRE TESİSLERİNİ, BESİHANE, ÇİFTLİK, MANDIRALARI, PEŞİNATSIZ, TEMİNATSIZ, KEFİLSİZ, FAİZSİZ ANAHTAR TESLİMİ 75 GÜNDE KURUYORUZ.

ASGARİ 100 BÜYÜKBAŞ AZAMİ 1000 ADET BÜYÜKBAŞ SÜT VE ET BESİCİLİĞİ HAYVANLARI İLE ASGARİ 500 ADET AZAMİ 5000 ADET KÜÇÜKBAŞ KOYUN, KEÇİ SÜT VE ET BESİCİLİĞİ HAYVANLARINI 5 AYDA PEŞİNATSIZ TEMİNATSIZ İPOTEKSİZ FAİZSİZ KEFİLSİZ TESLİM TEDARİK EDİYORUZ.

ORGANİK YUMURTA ÜRETİCİLİĞİ ASGARİ 50 BİN KAPASİTELİ PİLİÇ YETİŞTİRİCİLİĞİ

ENTEGRE ÜRETİM VE YETİŞTİRME TESİSLERİNİ 90 GÜNDE ANAHTAR TESLİMİ PEŞİNATSIZ, KEFİLSİZ, FAİZSİZKURUYORUZ.

BUTİK OTELLER 25 ODALI DAĞ, YAYLA VE KIRSAL TURİZMİ GELİŞTİRMEK VE BÖLGENİN POTANSİYELİNİ ARTIRMAK AMACIYLA %50-%70 HİBELERLE PEŞİNATSIZ BUTİK OTELLERİ ANAHTAR TESLİMİ YAPIYORUZ, PROJELERİNİ HAZIRLIYORUZ.

a-Asgari 100 büyükbaş azami 1000 büyükbaş süt sığırcılığı,

b-Asgari 100 büyükbaş azami 1000 büyükbaş hayvan et besiciliği,

c-Asgari 500 küçükbaş azami 1500 koyun, keçi süt hayvancılığı,

d-Asgari 1500 küçükbaş azami 5000 koyun, keçi et besiciliği,

e-Entegre üretim tesislerini (besihane, çiftlik, ahır, mandıra) 3 ayda anahtar teslimi kuruyoruz,

NOT:Besihanelerin çiftliklerin enerji ihtiyaçlarını çatıların üzerine kuracağımız güneş santralleri ile (panelleri ile) karşılayacak güneş santrallerini kuruyoruz.

f-5.ayda damızlık gebe düveleri, koyunları, keçileri adrese teslim ve tedarik ediyoruz.

g-6.ayda besilik asgari 1500 azami 5000 koyun ve keçileri peşinatsız, 2 yıl ödemesiz 10 yıla kadar vadeli teslim ediyoruz.

NOT: Çiftliklerin, besihanelerin çevreye koku yaymalarını engelleyici teknolojileri kuruyoruz, atıklardan enerji elde edilmesi konusunda biyogaz tesisleri kuruyoruz, bölgenin potansiyeli uygun olması durumunda rüzgar santralleri, jeotermal, biyodizel, biyokütle tesislerini kuruyoruz.

h-SERALAR; asgari 1 Megawatt azami 10 Megawatt güneş santrali kurdurabilecek yatırımcılara Avrupa standartlarında seraları peşinatsız bedava yap-işlet-devret modeliyle kuruyoruz.

i-MANTAR YETİŞTİRİCİLİĞİ;1 Megawatt azami 10 Megawatt güneş santrali kurdurabilecek yatırımcılara Avrupa standartlarında mantar üretim tesislerini peşinatsız bedava yap-işlet-devret modeliyle kuruyoruz.

j-TARIMSAL, HAYVANSAL ÜRETİM TESİSLERİNİ;1 Megawatt azami 10 Megawatt güneş santrali kurdurabilecek yatırımcılara Avrupa standartlarında hayvansal üretim tesislerini peşinatsız bedava yap-işlet-devret modeliyle kuruyoruz.

k-ORGANİK PİLİÇ YETİŞTİRİCİLİĞİ, YUMURTA ÜRETİCİLİĞİ TESİSLERİNİ; peşinatsız asgari 100 bin kapasiteli tesisler kuruyoruz.

IPARD PROJELERİNİ (KIRSAL KALKINMA PROJELERİNİ)

ENTEGRE ÜRETİM TESİSLERİNİ

PEŞİNATSIZ, TEMİNATSIZ, FAİZSİZ, ÖDEMESİZ 75 GÜNDE ANAHTAR TESLİMİ KURUYORUZ.

CANLI HAYVANLARI FAİZSİZ, TEMİNATSIZ, İPOTEKSİZ 5 AYDA TESLİM EDİYORUZ.